Coszukamy.pl

x Oto stara amerykańska przypowiastka, która daje nam odpowiedź na to pytanie:
Goldsteinowi nie wiodło się w biznesie. Wszyscy znajomi i krewni mieli dobrze prosperujące interesy a jemu nic nie wychodziło. Uznał, że ratunkiem dla niego byłaby duża wygrana na loterii.
Modlił się:  Panie Boże, dlaczego Ty mnie nie dajesz tej szansy? Jakbym wygrał na tej loterii to bym odkupił dochodowy sklep i moja rodzina miałaby zapewniony dostatek. Wysłałbym córki na Uniwersytet, żonie kupiłbym futro... Panie, daj mnie tę szansę!
Pewnego razu, gdy się tak modlił, niebo się otworzyło i dał się słyszeć Pański głos:
Goldstein?! Ty daj szansę MNIE - zagraj!
x

W tym ekranie/formularzu możemy zamieścić darmowe ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika, oferowaniu pracy czy zlecenia.
Może to być zarówno praca stała w biurze czy fabryce jak i dodatkowa w domu, przez internet lub też jednorazowe zlecenie.

Z uwagi właśnie na różnorodność ofert zalecamy wypełnienie jak największej ilości pól aby uniknąć niejasności. Tylko 3 pola: Specjalność, Krótki opis i Email są jednak "przymusowe".

Dodawanie ogłoszeń - Ogłoszenie może zamieścić:
- użytkownik zarejestrowany i zalogowany w Serwisie CoSzukamy.
- użytkownik niezarejestrowany, jeśli poda swój adres emailowy a następnie potwierdzi   link wysłany na ten adres.

Niezarejestrowany ogłaszający nie może jednak swojego ogłoszenia dowolnie modyfikować tak jak ogłaszający zarajestrowany. Może tylko je usunąć przed upływem okresu publikacji bądź zmienić lub usunąć z niego swój nr telefonu. Takie żądania muszą być przesłane do Serwisu poprzez "Kontakt" z jednoczesnym podaniem kodu autoryzacji otrzymanego przy dodawaniu ogłoszenia. Żądania innych zmian będą spełniane przez Serwis w miarę możliwości.

Wyróżnianie ogłoszeń - ogłoszenie może być wyróżnione. Polega to na umieszczeniu go na pierwszej pozycji, przed wszystkimi ogłoszeniami (w danej Kategorii) zarówno wyróżnionymi jak i niewyróżnionymi i zabarwieniu jego paska na żółto. Będzie ono następnie przesuwane na niższe pozycje tylko przez kolejne wyróżnione ogłoszenia, będzie natomiast znajdowało się powyżej wszystkich ogłoszeń niewyróżnionych, również nowszych. Wyróżnienie może trwać 7 lub 14 dni. Wyróżnianie jest usługą odpłatną. Ceny są jednak bardzo umiarkowane - szczegóły po kliknięciu w guzik Wyróżnij oraz w Cenniku.

Okres publikacji - normalnie wygasa pomiędzy 60-tym a 120-tym dniem.

Warunkiem zamieszczenia ogłoszenia jest akceptacja aktualnego Regulaminu.
Pytania oraz uwagi prosimy przesyłać przez Kontakt.

Dziękujemy za użycie naszego serwisu!

Uwaga:  Tutaj zamieszczamy ogłoszenia  ZATRUDNIĘ / DAM PRACĘ  tylko!  Dodawanie i przegląd ogłoszeń  SZUKAM PRACY  znajduje się pod poniższymi linkami:

Zatrudnię

Dodaj darmowe ogłoszenie:

Zatrudnię pracownika, wykonawcę

Ogłaszanie w Serwisie CoSzukamy jest nie tylko darmowe ale też łatwe. Nie ma przymusu logowania i tylko 2 pola - zaznaczone gwiazdką - są tu 'obowiązkowe'.

Lokalizacja tooltip


Opis oferty pracy

SPECJALNOŚĆ, RODZAJ PRACY tooltip
* KRÓTKI OPIS / TYTUŁ
WYMAGANE KWALIFIKACJE
OD KIEDY, NA JAKI OKRES
PŁACA
OPIS

Uwaga: używanie tego serwisu oznacza akceptację jego Regulaminu.